Author: f***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 對商品送貨速度非常滿意 ,已經購買很多次了,還是不斷想再回購。
顏色: 紅木色
Price: HK$125.00
| Material | Wood |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | Redwood |
| Function | Massage |
| Type | Scraper |
| 長度 | 8.8 cm |
| 寬度 | 8.8 cm |
| 高度 | 14 cm |
| SKU | sb25080499611795274 |
Author: f***6
Date:
Review: 對商品送貨速度非常滿意 ,已經購買很多次了,還是不斷想再回購。
顏色: 紅木色
Author: C***⋆
Date:
Review: 歐內熱熱誒餓太胖餓了誒沒餓餓誒誒邪惡看過誒洗誒溫柔又不餓誒門樓下喔喔他誒他喔誒對誒嗯累誒
顏色: 紅木色
Author: L***y
Date:
Review: 良好的商品品質快速出貨的出貨速度沒有色差也沒有異味很方便很便宜,超讚啊
顏色: 紅木色
Author: l***n
Date:
Review: 用了三天下來覺得非常的好用,很適合拿來按摩腿部經絡,加點嬰兒有推拿非常的舒服
顏色: 紅木色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.